جدیدترین پیوند در گروه بیمارستانهای آجی بادم

بیمارستان تاکسیم آجی بادم به عنوان یک بیمارستان همه منظوره مورد استفاده قرار می گیرد. این بیمارستان در اکتبر سال ۲۰۱۵ به عنوان یک بیمارستان با خدمات کامل افتتاح شد.

معماری مدرن

بیمارستان تاکسیم نزدیک به ۲۴ هزار متر مربع فضای داخلی دارد که با یک معماری زیبا ظرافت خاصی به چهره شهر در منطقه شیشلی-تاکسیم می بخشد. با آثار نقاش ترک، دئوریم اربیل و مواد طبیعی و رنگها استفاده شده، سادگی و آرامش را منعکس می کند تا نمادهای تاریخی تاکسیم و بیوغلو را بازتاب دهد. اتاقهای انتظار با سقف های بلند و فضاهای باغ مانند با نور طبیعی که برای بیماران و همراهان آنها طراحی شده است و بخش کافه تریا در قسمت ورودی با طراوت خاص خود در محیط های داخلی و خارجی توجه ها را به خود جلب می کند.

شرکت زیرک سلامت ایرانیان با نام تجاری آکام تیم نماینده رسمی بیمارستانهای آجی بادم در ایران می باشد. بیمارستان تاکسیم یکی از بیمارستان های آجی بادم (آجی بادام) ترکیه می باشد که این شرکت آمادگی خود جهت مشاوره و اعزام بیماران به این بیمارستان را اعلام می نماید.

درباره استانبول

استانبول: شهر پیشرو ترکیه برای سفرهای پزشکی

استانبول یکی از بزرگترین شهرهای اروپا با بیش از ۱۴ میلیون نفر جمعیت است. استانبول به عنوان مرکز زندگی فرهنگی ، اقتصادی ، تجاری و اجتماعی ترکیه ، یک شهر منحصر به فرد به مفهوم جهان وطنی است که میراث تاریخی محبوب خود را دارد. این تنها شهر در جهان است که در آن دو قاره به همدیگر متصل شده است. محل تلاقی آسیا و اروپا.

زیبایی های طبیعی و مساجد تاریخی شهر ، کلیساها ، بازارها و کاخ ها بازدید کننده های بسیاری را از سراسر جهان به خود جلب می کند. امروزه ، این شهر یک کلان شهر مدرن است که قاره ها و فرهنگ ها را به هم وصل می کند.