یک مکان مرکزی در استانبول

بیمارستان ماسلاک در مرکز تجاری و مالی ماسلاک استانبول ، یک مکان مرکزی و در دسترس است که از طریق بزرگراه و مترو می توان به راحتی به بیمارستان رسید. بیمارستان آجی بادم ماسلاک در سال ۲۰۰۹ افتتاح شده است و این مرکز در کلیه شاخه های پزشکی فعالیت می کند.
این بيمارستان با انواع مختلفی از بيمه های سلامت طرف قرارداد می باشد و خدمات اورژانس ، سایبرنایف ، قلب و عروق ، جراحي قلب و عروق ، آنكولوژي پرتونگاري و آنكولوژي پزشكي را با قرارداد SSI ارائه مي دهد.

۱۰۶٬۰۰۰ متر مربع فضای پوشیده

بیمارستان ماسلاک با مساحت ۱۰۶٬۰۰۰ مترمربع در یک منطقه جنگلی و با یک طراحی وسیع که شامل رنگها، نور و معماری داخلی است، ساخته شده است. این بیمارستان از ظرفیت ۳۶۴ تختخواب برخوردار است و شامل ۳۶ تختخواب مراقبت های ویژه و ۱۵ اتاق عمل استریل است که ۹ مورد از آنها اتاق های سطح پیشرفته هستند. این بیمارستان همچنین از فناوری ساختمان هوشمند برخوردار است.

فن آوری های پزشکی

در بیمارستان ماسلاک از جدیدترین دستگاهها در همه شاخه های پزشکی استفاده می شود. از جمله این دستگاه ها می توان به سونوگرافی ۴ بعدی سینه ، ام آر آی کامل بدن ، رادیوتراپی تک دز ، فلش سی تی ، تروبیم ، توموسنتز ۳ بعدی ، ربات داوینچی مورد استفاده در جراحی ، سیستم رادیوجراحی سایبرنایف که در درمان تومورها در کلیه قسمت های بدن مورد استفاده قرار می گیرد و رپیدآرک اشاره نمود.

بخشهای پزشکی

بیمارستان ماسلاک شامل بخشهایی است که با در نظر گرفتن ویژگیهای بیماری و نیازهای بیمار ایجاد شده است. این بخشها شامل سلامت پستان، جراحی رباتیک، چاقی، باروری در شرایط آزمایشگاهی، سلامت قلب و معاینه عمومی می باشد. این بیمارستان همچنین با کلینیک دیابت، کلینیک سردرد، کلینیک اختلالات جنسی و کلینیک اختلالات خواب به بیماران خود خدمات رسانی می کند.

بیمارستان “بدون کاغذ و پوشه”

بیمارستان ماسلاک، در طول زمان تشخیص و معالجه، در صورتی که بیمار نیاز به مشاوره داشته باشد می تواند به راحتی برای مشاوره به شعبه های تخصصی مراجعه کند. این کار بدون نیاز به طی مسافت های طولانی در بیمارستان انجام می شود.
این بیمارستان با داشتن یک زیرساخت فناوری کاملاً دیجیتالی، قصد دارد به یک بیمارستان “بدون کاغذ و پوشه” تبدیل شود که در آن انواع اطلاعات پزشکی به طور ایمن در یک محیط الکترونیکی به بیمار و پزشک ارائه می شود.

شرکت زیرک سلامت ایرانیان با نام تجاری آکام تیم نماینده رسمی بیمارستانهای آجی بادم در ایران می باشد. بیمارستان ماسلامک یکی از بیمارستان های آجی بادم (آجی بادام) ترکیه می باشد که این شرکت آمادگی خود جهت مشاوره و اعزام بیماران به این بیمارستان را اعلام می نماید.

درباره استانبول

استانبول: شهر پیشرو ترکیه برای سفرهای پزشکی

استانبول یکی از بزرگترین شهرهای اروپا با بیش از ۱۴ میلیون نفر جمعیت است. استانبول به عنوان مرکز زندگی فرهنگی ، اقتصادی ، تجاری و اجتماعی ترکیه ، یک شهر منحصر به فرد به مفهوم جهان وطنی است که میراث تاریخی محبوب خود را دارد. این تنها شهر در جهان است که در آن دو قاره به همدیگر متصل شده است. محل تلاقی آسیا و اروپا.

زیبایی های طبیعی و مساجد تاریخی شهر ، کلیساها ، بازارها و کاخ ها بازدید کننده های بسیاری را از سراسر جهان به خود جلب می کند. امروزه ، این شهر یک کلان شهر مدرن است که قاره ها و فرهنگ ها را به هم وصل می کند.