آجی‌بادم جدید در استانبول

بیمارستان آتاکنت دانشگاه آجی‌بادم در ۲ ژوئن سال ۲۰۱۴ به بهره‌برداری رسید. این بیمارستان در تمام بخشهای پزشکی خدمات ارائه می دهد و به عنوان یک “بیمارستان دانشگاهی” طراحی شده است.
بیمارستان آتا کنت خدمات خود را در قالب قراردادهای SSI ارائه می کند و با اکثر شرکتهای بیمه طرف قرارداد می باشد.

فضای داخلی ۶۰٬۰۰۰ متر مربعی

بیمارستان آتا کنت در منطقه کوچوک کئچمجع با مساحتی بالغ بر ۶۰ هزار مترمربع با اقامتگاههای مجلل و با بهره گیری از اوج هنر معماری طراحی شده است. مواد طبیعی استفاده شده و رنگهای انتخاب شده در طراحی این بیمارستان، محیطی سرشار از آرامش را برای بیماران و همراهان بیمار بوجود آورده است. اتاقهای روزانه، لابی و کافه تریای گنجانده شده در طراحی این بیمارستان، سرویس های ویژه برای مراجعه کننده ها فراهم کرده است.

این بیمارستان با مجموع ظرفیت ۲۷۸ تختخواب که شامل یک واحد مراقبت ویژه، جراحی قلب و عروق جداگانه با ۱۴ تختخواب می باشد. همچنین یک واحد مراقبت های ویژه عمومی با ۱۰ تختخواب و همچنین یک بخش مراقبت های ویژه کودکان که در بین بیمارستانهای آجی بادم اولین بخش از نوع خود می باشد با ۶ تختخواب است. این بیمارستان با ۲۹ تختخواب در بخش ریکاوری و ۳۲ تختخواب در بخش شیمی درمانی خدمات خود را برای واحدهایی از جمله آنژیوگرافی برنامه ریزی کرده است.

فن‌آوری‌های پزشکی

تجهیزات و دستگاههای ویژه پزشکی موجود در بیمارستان دانشگاه آتا کنت شامل تروبیم، فول بادی ام آر آی، سی تی فلش و پی ای تی سی تی می باشد.

واحدهای پزشکی

بیمارستان آتاکنت به عنوان بیمارستان عمومی کلیه خدمات خود را در بخشهای قلب و جراحی قلب و عروق، پزشکی هسته ای، انکولوژی، زنان و زایمان، کودکان، ارتوپدی، گوش و حلق و بینی، جراحی مغز و اعصاب، پزشکی داخلی و رادیولوژی ارائه می دهد. همچنین بخش قلب و عروق مداخله ای و جراحی قلب و عروق کودکان نیز از بخشهای این بیمارستان می باشد.

خدمات بهداشتی و درمانی نوزادان و کودکان

با توجه به اهمیت مراقبت های ویژه کودکان، این بیمارستان در زمینه بیماری های نوزاد، اطفال و کودکان نیز خدمات ارائه می دهد. گروه بیمارستانهای آجی بادم با داشتن اولین بخش مراقبت های ویژه کودکان، یک بخش مراقبت از نوزادان با ظرفیت ۱۴ تختخواب دارد. این مجموعه با طراحی رنگارنگ ویژه کودکان همراه با تجهیزات مدرن پزشکی راه اندازی شده است.

مرکز دسترسی به نتایج

در بیمارستان آتاکنت دانشگاه آجی بادم، خدمات جدیدی برای دسترسی سریع به نتایج پزشکی از جمله معاینات وجود دارد. این بیمارستان با راه اندازی مرکز دسترسی به نتایج، درست در کنار ساختمان بیمارستان، به بیماران این اجازه را می دهد که با سرعت و بدون طی مسافت های طولانی در سراسر بیمارستان به نتایج آزمایشها و معایناتشان دسترسی داشته باشند.

شرکت زیرک سلامت ایرانیان با نام تجاری آکام تیم نماینده رسمی بیمارستانهای آجی بادم در ایران می باشد. بیمارستان آتا کنت یکی از بیمارستان های آجی بادم (آجی بادام) ترکیه می باشد که این شرکت آمادگی خود جهت مشاوره و اعزام بیماران به این بیمارستان را اعلام می نماید.

درباره استانبول

استانبول: شهر پیشرو ترکیه برای سفرهای پزشکی

استانبول یکی از بزرگترین شهرهای اروپا با بیش از ۱۴ میلیون نفر جمعیت است. استانبول به عنوان مرکز زندگی فرهنگی ، اقتصادی ، تجاری و اجتماعی ترکیه ، یک شهر منحصر به فرد به مفهوم جهان وطنی است که میراث تاریخی محبوب خود را دارد. این تنها شهر در جهان است که در آن دو قاره به همدیگر متصل شده است. محل تلاقی آسیا و اروپا.

زیبایی های طبیعی و مساجد تاریخی شهر ، کلیساها ، بازارها و کاخ ها بازدید کننده های بسیاری را از سراسر جهان به خود جلب می کند. امروزه ، این شهر یک کلان شهر مدرن است که قاره ها و فرهنگ ها را به هم وصل می کند.