بیمارستانی که دو طرف کلانشهر را متحد می کند

گروه بیمارستانی آجی بادم هم اکنون با بیست و دومین بیمارستان خود در منطقه آلتونی زاده ، یکی از قدیمی ترین و پرجمعیت ترین مناطق شهر بزرگ استانبول، درخدمت شماست.

فضای داخلی ۹۸٬۰۰۰ متر مربعی

بیمارستان آجی بادم شعبه، آلتونی زاده اولین “بیمارستان خصوصی” دارنده بزرگترین فضای داخلی با ظرفیت ۳۵۰ تختخواب و مساحت کلی ۹۸٬۰۰۰ متر مربع، نه تنها بزرگترین بیمارستان در استانبول بلکه درکل ترکیه می باشد. همچنین، این بیمارستان خدمات بخش مراقبت های ویژه با ۷۵ تخت و یک پارکینگ با ظرفیت ۵۵۰ دستگاه خودرو ارائه می دهد.

بخش های پزشکی

بیمارستان آجی بادم آلتونی زاده که به عنوان یک مرکز پزشکی کامل ، خدمات خود را از طریق جدیدترین روش های تشخیص و درمان در بسیاری از بخش ها ارائه می دهد. این بخش ها شامل: اورژانس، بهداشت دهان و دندان، تغذیه و رژیم غذایی، مدیریت درد، جراحی مغز و اعصاب، کودکان، جراحی دست کودکان، ارولوژی کودکان، مراقبت های ویژه کودکان، پوست، معده، بیماری های عفونی، فیزیوتراپی و توانبخشی، رادیوگرافی مداخله ای، جراحی عمومی، جراحی قفسه سینه، چشم پزشکی، بیماری های داخلی، آنکولوژی ژنتیک، زنان و زایمان، جراحی قلب و عروق ، جراحی سرطان، قلب و عروق، جراحی زیبایی بینی، نفرولوژی، ارتوپدی و آسیب شناسی ، انکولوژی رادیولوژی و مراقبت های ویژه نوزادان بوده و همچنین مجهز به مرکز معاینه و چاقی می باشد.

فن آوری های پزشکی

تجهیزات مدرن تشخیصی و درمانی در بیمارستان آجی بادم آلتونی زاده شامل دستگاههای تری تسلا ام آر آی حین عمل جراحی، فورس سی تی، تری تسلا ام آر آی منشوری، آنژیوگرافی روباتیک، سی تی کشویی، MRI Intraoperative 3 Tesla ، Force CT ، Prism 3 Tesla MRI ، آنژیوگرافی روباتیک، ایسپکت سی تی،گاما نایف، TrueBeam ، TomoTherapy HDA و داوینچی می باشد.

مراکز ممتاز

مراکز ممتاز در بیمارستان آجی بادم آلتونی زاده، تعداد زیادی از رشته‌های پزشکی را از طریق بخش‌هایی مانند غدد، سلامت سینه، پیوند مغز استخوان، جراحی هوشمند و کلینیک های بهداشت چاقی و ستون فقرات، به هم مرتبط می سازند و از جمله امکاناتی هستند که روش‌های تشخیص و درمان را با یک رویکرد چند رشته‌ای مورد استفاده قرار می دهند.

نامزد گواهی طلایی ال ای ای دی و بیمارستان سبز

بیمارستان آجی بادم آلتونی زاده نامزد دریافت گواهی طلایی ال ای ای دی (LEED: Leadership in Energy and Environmental Design) (رهبری در طراحی انرژی و محیط زیست) و یک بیمارستان سبز می باشد. این مرکز به عنوان مرکزی که انرژی و آب را با سازوکار مناسب مصرف می کند، این تضمین را می دهد که منابع طبیعی بطور موثر مورد استفاده قرار می گیرد و به محیط زیست آسیب نمی رساند.

مرکز آنکولوژی

بیمارستان آلتونی زاده دارای یک مرکز درمانی سرطان است که برای رفع نیازهای بیماران سرطانی طراحی شده است. کلیه درمانهای انکولوژیک در این مرکز با جدیدترین متدها و جدیدترین دستگاههای پیشرفته در زمینه های آنکولوژی جراحی ، آنکولوژی پزشکی و آنکولوژی رادیولوژی ارائه می شود. این مرکز مجهز به دستگاههای رادیوتراپی با جدیدترین فناوری برای درمان همه تومورهای بدن مانند TrueBeam و TomoTherapy HDA است که می تواند با استفاده از تصویربرداری ۳۶۰ درجه، درمان مناسب را انجام دهد.

خدمات تخصصی مراقبت های ویژه

واحدهای تخصصی مراقبت ویژه با زیرساختهای تخصصی، تجهیزات فناوری نوین و ظرفیت کلی ۷۵ تختخواب، متشکل از بخش های نوزادان، کودکان، عروق کرونر، جراحی قلب و عروق و بخش مراقبت های ویژه عمومی، خدمات ارائه می دهند. برای بخش های مراقبت ویژه اتاق انتظار و اطلاع رسانی برای بستگان بیمار در نظر گرفته شده است که مجهز به اتاق مطالعه و رایانه های متصل به اینترنت هستند. علاوه بر این، واحد مراقبت های ویژه نوزادان دارای یک اتاق آموزش برای مادران است.

سیستم اتاق عمل ترکیبی سه واحدی

بیمارستان آجی بادم آلتونی زاده مجهز به سیستم “اتاق عمل ترکیبی” است که سه واحد تشخیصی مختلف (۳ دستگاه MRI تسلا ، سی تی اسکن 128-برش و آنژیوگرافی روباتیک) را در یک محل قرار می دهد و امکان انجام عمل در سه اتاق عمل مختلف را همزمان فراهم می آورد. این ساختار با تهیه تصاویر از بیمار در طی جراحی اعصاب ، جراحی قلب و عروق ، جراحی ارتوپدی و جراحی دهان و لارنگولوژی (عمل جراحی فک و صورت) ، جراح را راهنمایی می کند و باعث افزایش میزان موفقیت در درمان می شود.

کلینیک تخصصی کودکان

با استفاده از مفاهیمی که بطور ویژه برای کودکان طراحی شده است، بیمارستان دوستار مادر و کودک، دارای کلینیک جامع کودکان است که منطبق با بیمارستانهای کودکان خدمات ارائه می دهد. این کلینیک که ورودی جداگانه ای از دیگر ورودی های بیمارستان دارد، به اتاقهای انتظار مخصوص کودکان سالم و بیمار مجهز شده است. کلینیک کودکان دارای کلیه تخصص های فرعی لازم برای معالجه بیماری های کودکان می باشد. سایر بخشهای تخصصی که به طور انحصاری برای کودکان طراحی شده اند شامل پلی کلینیک گوش و حلق و بینی کودکان و مراکز بهداشت دندانپزشکی هستند. بخش اورژانس بیمارستان آلتونی زاده همچنین دارای بخش معاینه ویژه ای است که بصورت کاملا جدا از بخش بزرگسالان ساخته شده است.

واحدهای معاینه، تشخیص و درمان – همه در یک طبقه

بسیاری از مراکز و پلی کلینیک های بیمارستان ، که در آن ایمنی بیمار در اولویت قرار دارد ، این تضمین را می دهند که معاینات ، تشخیص ها و معالجه در همان طبقه برنامه ریزی و انجام شود. این باعث می شود که میزان بالای جابجابی در بیمارستان از بین برود و راحتی بیمار افزایش یابد و همچنین برای همه صرفه جویی وقت امکان پذیر باشد.

سرویس دستیار

سرویس دستیار که از طریق ادغام فناوری Beacon در اپلیکیشن هوشمند آجی بادم ارائه می شود ، با استفاده از امکان دسترسی سریع و راحت بازدیدکنندگان به مکانهای مورد نظر استفاده بهینه از زمان را تضمین می کند. این سرویس پس از ورود به بیمارستان ، هر فرد را به سمت محل ملاقات خود راهنمایی می کند و تمام یادآوری های لازم را برای وی فراهم می کند.

یک مرکز خرید در بیمارستان

این بیمارستان همچنین شامل فروشگاهی است که اقلام کادویی و کتاب می فروشد که در آن بیماران و بستگانشان می توانند نیازهای خود تامین نمایند.

شرکت زیرک سلامت ایرانیان با نام تجاری آکام تیم نماینده رسمی بیمارستانهای آجی بادم در ایران می باشد. بیمارستان آلتونی زاده یکی از بیمارستان های آجی بادم (آجی بادام) ترکیه می باشد که این شرکت آمادگی خود جهت مشاوره و اعزام بیماران به این بیمارستان را اعلام می نماید.

درباره استانبول

استانبول: شهر پیشرو ترکیه برای سفرهای پزشکی

استانبول یکی از بزرگترین شهرهای اروپا با بیش از ۱۴ میلیون نفر جمعیت است. استانبول به عنوان مرکز زندگی فرهنگی ، اقتصادی ، تجاری و اجتماعی ترکیه ، یک شهر منحصر به فرد به مفهوم جهان وطنی است که میراث تاریخی محبوب خود را دارد. این تنها شهر در جهان است که در آن دو قاره به همدیگر متصل شده است. محل تلاقی آسیا و اروپا.

زیبایی های طبیعی و مساجد تاریخی شهر ، کلیساها ، بازارها و کاخ ها بازدید کننده های بسیاری را از سراسر جهان به خود جلب می کند. امروزه ، این شهر یک کلان شهر مدرن است که قاره ها و فرهنگ ها را به هم وصل می کند.