بازدید بیمارستان جم تهران از

گروه بیمارستان‌های آجی بادم

بازدید بیمارستان جم تهران از

گروه بیمارستان‌های آجی بادم

بازدید بیمارستان جم از گروه بیمارستان‌های آجی‌ بادم

گروه بیمارستان‌های آجی بادم، به منظور گسترش خدمات گردشگری سلامت،  جلساتی را به میزبانی خود در راستای ایجاد و توسعه همکاری‌های علمی و درمانی با بیمارستان جم تهران برگزار نموده است. در راستای تحقق این اهداف و به منظور آشنایی  متقابل و بیشتر با مدیران و امکانات هر دو گروه و انتقال تجربه‌های علمی، با دعوت دکتر سعید زیرک سیما به عنوان نماینده گروه بیمارستان‌های آجی بادم در ایران بازدید اعضای هیئت مدیره بیمارستان جم از تاریخ دوم الی پنجم تیرماه هزار و چهارصد ، با حضور آقای دکتر حیدری متخصص کاردیولوژی و مدیر عامل ، آقای دکتر ناصحی متخصص اورولوژی و رئیس هیئت مدیره و آقایان دکتر خطیبی متخصص بیهوشی و دکتر بهلولی متخصص جراحی عمومی و سرطان از اعضای هیئت مدیره این بیمارستان با هماهنگی بخش مدیریتی بیمارستان آجی بادم برگزار گردید.

بازدید بیمارستان جم از گروه بیمارستان‌های آجی‌ بادم

بیمارستان جم به همت زنده یادان پروفسور حسن هاشمیان و پروفسور ابراهیم سمیعی احداث شد و نخستین بیمارستان خصوصی بود که مجهز به دستگاه رادیو ایزوتوپ گردید و بدین ترتیب امکان بررسی بیماری‌های تیروئید که در ایران بسیار شایع بود میسر گردید. بیمارستان جم در تهران توانسته تا کنون افتخارات زیادی را ‏نصیب خود کند. از آن جمله می‌توان به  standards‏Accreditation Canada، گواهینامه ‏IPD، گواهی های ‏ISO45001-2018‎، ‏IWA 1-2005‎، ISO1004-2012، تقدیرنامه از وزارت بهداشت، گواهی ‏IMS، ‏گواهینامه اعتباربخشی ملی و بسیاری از گواهینامه‌های معتبر جهانی اشاره کرد. امروز با گذشت نیم قرن، پزشکان و تیم درمانی این بیمارستان با پیروی از بنیانگذاران و تبعیت از خصلت نیکوی آن بزرگواران، خدمتگزار بیماران هستند. بیمارستان تخصصی و فوق‌تخصصی جم، پیشگام در بخش خصوصی نظام سلامت، با بهره‌گیری از سرمایه انسانی مجرب و فناوری نوین می‌کوشد با تمرکز بر ایمنی بیمار، ارتقای مستمر کیفیت و وفاداری مشتریان، خدمات بهداشتی، تشخیصی، درمانی و بازتوانی را در راستای مسئولیت‌پذیری اجتماعی در ارتقای سلامت جامعه در سطح کشور و منطقه ارائه نماید و در این راستا، خواستار همکاری‌های پایدار با گروه آجی بادم در حوزه‌های مختلف مربوطه می‌باشد. در این جلسات با تاکید بر بهره‌مندی از تجربیات طرفین، در مورد عقد تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی مشترک و توسعه ارتباطات و همین طور ارائه خدمات درمانی یکپارچه در چارچوب استانداردهای بین المللی و منشور حقوق بیمار با به‌روزترین و کارآمدترین دستاوردهای پزشکی و پیراپزشکی، مذاکرات مثبتی به انجام رسید.

برنامه بازدید از بیمارستان‌های مختلف گروه آجی بادم در شهر استانبول و به ویژه بخش گامانایف بیمارستان آلتونی زاده، بخش سایبرنایف بیمارستان ماسلاک و بخش طب ورزشی بیمارستان فولیا و در ادامه، بازدید از قسمت‌های مختلف دانشگاه آجی بادم ، بخصوص بخش شبیه‌سازی  بالینی و آموزشی پزشکی (CASE) این دانشگاه که در زمره دو مرکز برتر در جهان می‌باشد، به عمل آمد.

بازدید بیمارستان جم از گروه بیمارستان‌های آجی‌ بادم

برنامه روز آخر این بازدید، جلسه مشترک با آقای الیاس بنویسته مدیر دپارتمان بیماران بین الملل و آقای مصطفی کارا ده ده رئیس بخش خاورمیانه و افریقای شمالی این دپارتمان بود و در خاتمه به مناسبت برقراری همکاری‌های مشترک بین این دو گروه درمانی ضیافتی به میزبانی گروه درمانی آجی بادم برگزار گردید.