ما که هستیم

شرکت زیرک سلامت ایرانیان با نام تجاری آکام‌تیم نماینده رسمی گروه بیمارستان‌های آجی‌بادم ترکیه در ایران می باشد.

نشانی وب‌سایت ما: http://www.acamteam.com.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم این کار برای کمک به تشخیص هرزنامه‌ها می‌باشد.

رسانه

اگر تصاویری را به وبسایت آپلود کنید، داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) نباید در تصاویر موجود باشد. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر ارسالی حذف کنند.

فرم‌های تماس

اطلاعاتی شامل نام و نام خانوادگی به همراه آدرس ایمیل در زمان ارسال فرم‌های تماس بر روی سرور ما ذخیره خواهند شد تا جهت ارسال خبرنامه مورد استفاده قرار گیرد.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نباشید جزئیات اطلاعات مربوط به خود را دوباره وارد نمایید. این کوکی‌ها به مدت یک سال بر روی مرورگر شما ذخیره خواهند شد.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم به مدت دو روز و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش به مدت یک سال بر روی مرورگر شما ذخیره خواهند شد. اگر شما گزینه ” اطلاعات من را ذخیره نمایید” را انتخاب نمایید، اطلاعات ورود شما به مدت دو هفته ذخیره خواهند شد. اگر از حساب کاربری خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. این کوکی بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر  دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است رفتار خواهد کرد.

 اگر بر روی وبسایت‌های جاسازی شده حساب کاربری داشته باشید، این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعات مربوط به شما را جمع‌آوری و یا از کوکی‌ها استفاده کرده و یا ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اطلاعات شخصی وارد شده در زمان ثبت نمام در وب سایت با هیچ شرکتی به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر در قسمت نظرات سایت یک نظر بنویسید متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به طور خودکار هر نظری را تصدیق و تأیید کنیم.

ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز تغییر نام کاربری) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.