بازدید بیمارستان عرفان از

گروه بیمارستان‌های آجی بادم

بازدید بیمارستان عرفان از

گروه بیمارستان‌های آجی بادم

بازدید بیمارستان عرفان از گروه بیمارستان‌های آجی‌ بادم

گروه بیمارستان‌های زنجیره‌ای آجی بادم به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز گردشگری سلامت ترکیه و جهان، به منظور توسعه ارتباطات در زمینه خدمات گردشگری سلامت و برقراری همکاری‌های علمی و تحقیقاتی با گروه بیمارستان‌های عرفان تهران، جلسه‌ای برگزار نمود و به دعوت دکتر سعید زیرک سیما، نماینده گروه بیمارستان‌های آجی بادم در ایران بازدید هیات اعزامی این گروه، در تاریخ شانزدهم الی هجدهم تیرماه هزار و چهارصد در استانبول برگزار گردید.

 

بازدید بیمارستان عرفان از گروه بیمارستان‌های آجی‌ بادم

در این بازدید طرفین ضمن معرفی مجموعه خود در خصوص همکاری‌های آینده به گفتگو نشستند و در ادامه ضمن تاکید بر لزوم انتقال تجربیات طرفین، تفاهم‌نامه‌ای با هدف ارتقای کیفیت خدمات درمانی، انجام پروژه‌های علمی و تحقیقاتی مشترک و آموزش نیروهای متخصص بین گروه درمانی آجی بادم و گروه بیمارستان‌های عرفان تهران منعقد گردید.

 

گروه بیمارستان‌های تخصصی و فوق تخصصی عرفان از سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج شمسی، به منظور ارائه خدمات بهداشتی درمانی و مراقبتی پیشرفته، بر مبنای پایبندی به ارزش‌ها و کرامات انسانی با افتتاح بیمارستان عرفان سعادت آباد شروع به فعالیت نمود. این بیمارستان یکی از مجهزترین بیمارستان‌های خصوصی کشور است که بر اساس آخرین استانداردهای بیمارستانی تأسیس شده است و به عنوان یک بیمارستان جنرال با اتاق‌های عمل مجهز به تمام رشته‌های تخصصی و فوق‌تخصصی، طراحی و بنا شده است.

حضور اساتید برجسته، پزشکان مجرب و پرسنل متعهد، این مرکز را به عنوان بهترین بیمارستان خصوصی ایران، در ذهن و قلب بیماران تبدیل کرده است. گروه خدمات درمانی عرفان با تعهد به ارائه مطلوب‌ترین خدمات سلامت منطبق بر استانداردهای اعتبار بخشی ملی و بین المللی با استفاده از کادر پزشکی و درمانی مجرب و تکنولوژی روز دنیا در جهت حفظ ایمنی بیمار و کرامت انسانی و ارتقاء مستمر کیفیت گام برمی‌دارد و به منظور ارائه خدمات درمانی و مراقبتی با بالاترین کیفیت منطبق با استانداردهای ملی و بین‌المللی تلاش می‌نمایند. همچنین با بهره‌گیری از حدود دو دهه تجربیات ارزشمند مجموعه بیمارستان‌های عرفان سعادت آباد و عرفان نیایش با هدف گسترش رویکرد جدیدی در ارائه خدمات درمانی متناسب با نیاز بیماران به صورت اختصاصی در بیمارستان و منزل آماده خدمات رسانی می‌باشد.

این گروه درمانی با چشم انداز ارتقای خدمت‌رسانی، خواستار همکاری‌های علمی و تبادل دانش به روز پزشکی، با گروه درمانی آجی‌بادم ترکیه می‌باشد.

 

بازدید بیمارستان عرفان از گروه بیمارستان‌های آجی‌ بادم

بازدید بیمارستان عرفان از گروه بیمارستان‌های آجی‌ بادم

در این برنامه، از بیمارستان‌های مختلف گروه آجی بادم در شهر استانبول و به ویژه بخش گامانایف بیمارستان آلتونی زاده، بخش سایبرنایف بیمارستان ماسلاک و بخش طب ورزشی بیمارستان فولیا بازدید به عمل آمد.

 همچنین، بازدید از قسمتهای مختلف دانشگاه آجی بادم ، بخصوص بخش شبیه‌سازی  بالینی و آموزشی پزشکی (CASE) این دانشگاه که در زمره دو مرکز برتر در جهان می‌باشد، فرصتی را برای بررسی دقیق‌تر و عینی این سیستم فراهم آورد.

برنامه روز آخر این بازدید، جلسه مشترک با آقای الیاس بنویسته مدیر دپارتمان بیماران بین الملل و آقای مصطفی کارا ده ده رئیس بخش خاورمیانه و افریقای شمالی این دپارتمان بود و در خاتمه به مناسبت برقراری همکاری های مشترک بین این دو گروه درمانی ضیافتی به میزبانی گروه درمانی آجی بادم برگزار گردید.